ECBH121001 مجموعة اسطوانات 11 في 1 (الجدار الداخلي)
  1. المنتجات>
  2. أدوات يدوية>
ECBH121001
مجموعة اسطوانات 11 في 1 (الجدار الداخلي)
Size:100mm/4"
Material:Acrylic + polyester foam
Packed by double blister
معلومات
Size:100mm/4"
Suitable for inner wall and smooth surface
6mm central shank
With 5pcs 12mm acrylic mini rollers