ECBH121001 Cylinder brush 11 in 1 set(Inner wall)
  1. PRODUCTS>
  2. Outillage>
ECBH121001
Cylinder brush 11 in 1 set(Inner wall)
Size:100mm/4"
Material:Acrylic + polyester foam
Packed by double blister
INFORMATION
Size:100mm/4"
Suitable for inner wall and smooth surface
6mm central shank
With 5pcs 12mm acrylic mini rollers